November heeft zijn reputatie tegen. Een grijze, koude, donkere maand waarvan iedereen hoopt dat ze snel voorbij is. Maar er is in elke maand wel iets zondags te doen. Daarom deel ik in deze post 21 dingen die je lekker thuis of op je eentje kan doen. Geniet ervan!
- Kijk eens een film in de voormiddag bij je ontbijt.
- Neem jezelf uit op de koffie. Vergeet geen boek mee te nemen!
- Netflix uitgekeken? Neem een gratis proefabonnement op een andere streamingsdienst, zoals Prime of Disney+ en binge een nieuwe serie.
- Neem een bad met magnesiumkristallen en badolie. (Ik bestel de mijne altijd via Holland&Barrett. Ze hebben vaak 1+1 gratis-acties en stop ik de tweede in een cadeautje.)
- Wandel door alle herfstbladeren op je pad. Er een beetje in rondspringen wordt aangemoedigd.
- Maak je verlanglijstje voor Kerst! Vergeet niet om linkjes te gebruiken zodat je niet iets krijgt dat “ongeveer” is wat je wou.
- Kijk eens een film in de namiddag, met de gordijnen dicht.
- Maak een puzzel (leen er eentje van een vriend of collega).
- Plant bloembollen in je tuin.
- Ga op dauwtrip en kijk hoe de zon opkomt.
- Bak iets lekkers, zoals de pindakaaskoekjes van Laura’s Bakery.
- Ga shoppen in je kleerkast en stel een leuke herfstoutfit samen.
- Maak een album op je smartphone met foto’s die je blij maken. Mijn mapje heet “blij” en ik kijk ernaar als ik een minder moment heb.
- Verwen je kamerplanten: neem het stof van hun bladeren en snij dode bladeren weg.
- Bel eens met een vriendin en vraag hoe het met haar gaat. “Maar echt, hoe gaat het nu?”
- Schrijf een brief naar jezelf over een half jaar. Wat wil je dat jij in mei moet weten? Zijn er dingen die je deze herfst en winter wil veranderen?
- Lees die stapel magazines eens. Als je ze uitgelezen hebt, kan je mooie plaatjes knippen voor een vision board!
- Herfstschoonmaak! Kies één kast die je helemaal leeg maakt, verleest en netjes weer vult. Dat voelt goed, toch?
- Lees een kookboek en markeer welke recepten je gaat uitproberen.
- Neem een kartonnen doos en vul ze met spullen die je zelf niet meer gebruikt, maar die een tweede leven kunnen krijgen in de kringwinkel. Zo maak je meteen al plaats voor je kerstcadeaus, of om te ademen.
- Maak een grote pot pompoensoep en deel het met je toekomstige zelf (via je diepvries).